Yihan Industrial Co, Ltd

Anabolik steroidler, vücut geliştirme takviyeleri ve Steroid Hormon Ham Toz konusunda uzmanım.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Yihan Industrial Co.,Ltd. Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Tren Anabolik Steroid satış için
iyi kalite Tren Anabolik Steroid satış için
Her zamanki gibi profesyonellikle iş başındasınızdır. Anında verilen hizmet için teşekkür ederiz. Bir sonrakine bak.

—— Milton Rojas

Erkekler bu sene sipariş verirken kalite sooo istikrarlı, şaşırtıcı bir kaliteye sahip, kaynağım asla değişmeyecek çünkü bana iyi geribildirim getirecek!

—— Alex Clinton

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  YIHAN INDUSTRIAL Co., LIMITED., Steroid tozları, steriod enjektabl ve oral sıvıları, SARM'leri, peptitleri, farmasötik hammaddeleri, bitki özleri, vb Firmamız fazla 10 yıl kurdu, bağımsız bir ithalat ve ihracat operasyonu vardır specilized Hakları. Ar-Ge, imalat, işletme ve pazarlamayı organik bir bütün haline getirerek gelişmiştir.

  Firmamızın ürünleri büyük bir satış ve uluslararası pazarda iyi bir üne sahiptir. En kaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar, profesyonel ambalaj, hızlı teslimat, yüksek temizleme oranı ve iyi satış sonrası servis her zaman bağlılığımız ve ilkesine çabaları olmuştur.

 • OEM / ODM

  Fabrikamızın eksiksiz bir kalite kontrol sistemi ve Kalite Kontrol Sistemi vardır. Ürünleri analiz etmek ve kontrol etmek için yüksek verimlilik ve yüksek hassaslıkta olan HPLC, GC ve UV spektrofotometrelerimiz var. Ayrıca SGS standartlarına denetimli bir ekip olarak ulaştık.

 • Ar-Ge

  Ar-Ge ekibimiz, Araştırma Laboratuvarı, Pilot Tesisi ve Kalite Araştırması alanlarında uzmanlaşmış üç bölümden oluşmaktadır. Belirli çalışmalar / projeler için, genellikle en ilgili Yerel Üniversiteler ve tanınmış Araştırma Organizasyonları ile işbirliği yaparız. Araştırma Labları ve Pilot Tesisi'nden bilim adamları, süreç aktarımı sırasında aktif ve yakın işbirliği yapacaklardır.

  Kalitemizi sigortalamak için eksiksiz bir QA ve Kalite Kontrol Sistemi kurmak için büyük fonlara yatırım yaptık. Ürünleri analiz etmek ve kontrol etmek için yüksek verimlilik ve yüksek hassaslıkta olan HPLC, GC ve UV spektrofotometrelerimiz var. Ayrıca, denetlenen bir tedarikçi olarak SGS standartlarına ulaştık.

İletişim bilgileri
Yihan Industrial Co.,Ltd.

İlgili kişi: Miss. Liu

Tel: 86-180-38070825

Faks: 86-180-38070825

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)