RawsDişli Üreticisi

Anabolik steroidler, vücut geliştirme takviyeleri ve Steroid Hormon Ham Tozu konusunda uzmanım

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerTren Anabolik Steroid

Finaplix Revalor-H Tren Anabolik Steroid, Enjeksiyonluk / Oral Trenbolon Asetat 100MG

Sertifika
iyi kalite Tren Anabolik Steroid satış için
iyi kalite Tren Anabolik Steroid satış için
Her zamanki gibi profesyonellikle iş başındasınızdır. Anında verilen hizmet için teşekkür ederiz. Bir sonrakine bak.

—— Milton Rojas

Erkekler bu sene sipariş verirken kalite sooo istikrarlı, şaşırtıcı bir kaliteye sahip, kaynağım asla değişmeyecek çünkü bana iyi geribildirim getirecek!

—— Alex Clinton

Ben sohbet şimdi

Finaplix Revalor-H Tren Anabolik Steroid, Enjeksiyonluk / Oral Trenbolon Asetat 100MG

Çin Finaplix Revalor-H Tren Anabolik Steroid, Enjeksiyonluk / Oral Trenbolon Asetat 100MG Tedarikçi
Finaplix Revalor-H Tren Anabolik Steroid, Enjeksiyonluk / Oral Trenbolon Asetat 100MG Tedarikçi Finaplix Revalor-H Tren Anabolik Steroid, Enjeksiyonluk / Oral Trenbolon Asetat 100MG Tedarikçi

Büyük resim :  Finaplix Revalor-H Tren Anabolik Steroid, Enjeksiyonluk / Oral Trenbolon Asetat 100MG

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: YIHAN
Sertifika: GMP,SGS,ISO,KOSHER
Model numarası: Trenbolone asetat

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Anlaşma
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Gizli Ambalaj
Teslim süresi: 1-3 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 800kg / Ay
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Takma ad: Revalor-H CAS no: 10161-34-9
Einecs No: 233-432-5 MF: C20H24O3
MW: 312,41 Saflık: % 99
Yakma Kalıntısı: 0.015% Organik Uçucu Safsızlıklar: uygun
17a-İzomer: % 0,38
Vurgulamak:

Ham Tren Tozu

,

Trenbolon Tozu

Finaplix Revalor-H Tren Anabolik Steroid, Enjeksiyonluk / Oral Trenbolon Asetat 100MG

Hızlı Ayrıntılar:

Ürün adı: Trenbolon Asetat

Alias: Revalor-H; Finaplix; 17-beta-asetoksi-delta-4,9,11-estratriyen-3-on; Tren A, Finajet

CAS No: 10161-34-9

Deney:% 97 ila% 101

Görünüş: Sarı kristal toz

Einecs No: 233-432-5

MF: C20H24O3

MW: 312.41

Kullanımı: Trenbolone Asetat farmasötik madde olarak kullanılabilir. Ana işlevi metabolizmayı teşvik etmektir. Anabolik etkiler, kas kütlesi ve mukavemetinin artması, artmış kemik yoğunluğu ve gücü ve doğrusal büyümenin ve kemik olgunlaşmasının uyarılmasını içerir

Uygulamalar:

Trenbolone-Asetat, çok güçlü bir anabolik ve androjenik steroid hormondur; öyle güçlüdür ki, testosterondan 500 kat fazla anaboliktir ve 500 kat daha androjeniktir; Bu basit bilgi birikimiyle orada durabilirdik ve bu onun gerçek gücünü anlamanız için yeterli olurdu. Hormonu biraz daha net anlayabilmek için gerçekten yalnızca iki şeyi anlamalıyız; Trenbolone hormonu ve Asetat esterin onu nasıl etkilediğini ve bu anlayışla hiç şüphe yok ki, tüm zamanların en güçlü şaşırtıcı steroididir.

Trenbolon yapısal değişiklikleriyle 19. konumda bulunur; Basitçe anlamı, testosteron molekülü bu noktada etkili bir şekilde Trenbolone'u 19'uncu sınıf bir anabolik steroid haline getirerek değiştirildi. Trenbolone, doğrudan etki tarzı ile testosteron gibi bu değişme yolu ile IGF-1 üretimini önemli ölçüde artırır, ancak testosterondan çok daha büyük bir dereceye kadar yükseltir. Anladığınız gibi IGF-1, tüm insanlarda üretilen çok güçlü bir anabolik hormondur ve rolü çok önemlidir, çünkü insan vücudundaki neredeyse tüm hücreleri etkiler. Trenbolon durumunda, büyük miktarlarda IGF-1 salınmasına neden olacağı için, sırayla hem yağ kaybını teşvik eden hem de büyümeyi teşvik eden androjen reseptörlerine sıkıca bağlanacaktır. Yine anladığınız gibi, çoğu anabolik steroid metabolizma ve yağ yakma üzerinde pozitif bir etkiye sahiptir ancak Trenbolon durumunda bu, direkt olarak yağ yakan birkaç anabolik steroidden biridir; Aslında doğrudan lipoliz geliştirir. Tren, daha yaygın olarak bilindiği gibi iyileşme ve yenileme sürecinde çok önemli bir rol oynar; Bu hormonların hücreleri onarma yeteneği, çoğu anabolik steroid miktarının neredeyse on katı kadardır ve anladığınız gibi, kalori kısıtlandığında doku korunmasında olduğu gibi büyüme ve güç açısından iyileşmeyi teşvik eden tamir ve iyileşme sürecidir. .

Trenbolone'un taşıdığı ve henüz tamamlanmadığımız tüm özelliklerin arasında gerçekten tek başına durabilen ve "Besin Verimliliği" veya "Besin Verimi" olarak bilinen şey var. Besin, en fazla anabolik madde olduğu bilindiği gibi Bizi alacağız; Performans artışı dünyasında hiçbir şey yediğimiz yiyecekten daha önemlidir; Genel olarak, performanstan bahsedecek olursak, "gelişmiş" veya değil gıda en önemli faktördür. Yani bir soru, yediğiniz yemeği alıp daha değerli olursanız ne olabilir? Buna bakın, eğer sahip olduğunuz her bir dolar iki dolar değerinde herhangi bir ürünü satın alabilirse; Bunun nasıl yapılacağını bilmek istemiyor musun? Gerçek dolar ve kurda konuşamayız, ancak yemekle konuşabiliriz. Trenbolone vücutta mevcut olduğunda, yediğiniz her gram gıdanın değeri daha da artar, her besin değeri artar ve vücut tarafından daha verimli bir şekilde ve potansiyel kapasitesinin tamamına yakın olarak kullanılır.

Gördüğünüz gibi, bu hormonun bazı şaşırtıcı özellikleri vardır ve çoğu diğer anabolik androjenik steroidler, özellikle de bir testosteron niteliği olan Trenbolone, kaslardaki azot tutulumunu artıracak, protein sentezini artıracak ve kırmızı kan hücresi sayısını artıracak, ancak çok daha büyük bir dereceye kadar görecektir Diğer anabolik steroidlerden daha yüksektir. Testosteron gibi Trenbolone, glükokortikoid hormonların salınımını ve akışını, kas harcamış hormonlar olarak bilinen en yaygın hormonları engellemek için yeterli değildir.

Farkında olabileceğiniz gibi, Trenbolone, Trenbolone-Asetat olarak, fakat en yaygın olarak Trenbolone-Enantant formunda olmak üzere birçok farklı formda olabilir. Bir zamanlar şimdi Tren-Hex olarak bilinen şey çok popülerdi, orijinal adı Parabolan'ı bilebilirdi, ancak meşru Parabolan artık üretilmiyor. Tüm Tren, aynı aktif Trenbolon hormonundan oluşmasıyla aynıdır; Bununla birlikte, ester önemli bir rol oynamaktadır ancak hormonun direkt doğasını değiştirmez. Küçük bir ester baz olarak, anabolik steroid Trenbolone-Asetat vücutta çok hızlı aktifleşecektir; Sadece birkaç gün kullanımdıysanız ve Tren'i kullandığınızdan hiç şüphe duyulmaz. Trenbolone-Asetat'ı kullanacağımız en küçük esterlerden biri olan Asetat esterine bağlı olarak yaklaşık 3 günlük bir yarılanma ömrüne sahiptir ve bu çok kısa, yani her geçen gün hormon enjeksiyonları gereklidir ve pek çoğu tercih eder, ancak Hormonu günlük olarak enjekte etmek için tamamen gerekli. Ayrıca, asetat esteri çok küçük olduğu için bileşimde çok az kütlesi vardır, yani bileşiğin daha büyük bir kısmı diğer formlara kıyasla Trenbolone olacaktır. Bu, büyük ve küçük tüm ester bileşiklerini karşılaştırdığımızda doğrudur; ancak Tren ile ilgili ilginç bir not var. Herhangi bir bileşimden istediğimiz Tren toplam miktarını elde ettiğimizden emin olmak için herhangi bir formun doz ayarlamasını yapabiliriz ancak pek çok kişi Asetat formundan yalnızca daha güçlü bir yumruk bildirir, aynı zamanda daha pürüzsüzdür.

Belirtilmesi gereken bir şey daha var; Trenbolone-Asetat, küçük ester niteliğinden dolayı diğer Tren formlarına göre çok belirgin bir avantaja sahiptir. Trenbolone, çok güçlü olmasına rağmen bazı kullanıcılar için çok sert olabilir; Yan etkiler üzerine gittiğimizde bunu daha ayrıntılı inceleyeceğiz ancak bu bileşikle sıkıntı çeken bir kişi iseniz ve yan etkiler çok fazla olur iyi haber. Yarılanma ömrü çok kısdıkça kullanımdan vazgeçersiniz ve hormonların tamamı kısa bir süre içinde sisteminizden çıkar.

Trenbolone-Asetatın Faydaları:

Trenbolone-Asetat'ın yararları büyük oranda tek kelimeyle "her şey" özetlenebilir, bunun için "her şey", anabolik steroid kullanımı dışında arzuladığınız her fayda ile taşıyan bir steroiddir. Gerçekten böyle güçlü ve çok yönlü bir tarzda Trenbolone'un tüm avantajlarını sağlayabilen hiçbir hormon yoktur ve testosteron ile birlikte kullanıldığında eşit güce sahip bir yığın yoktur.

Peki tam olarak ne bekleyebilirsiniz? Trenbolone-Asetat ile takviye alan bireyler, hem güç hem de büyüklük açısından büyük kazançlar bekleyebilir ve bu steroid herhangi bir ağırlık artışında aroma oluşturmadığından, saf yağsız kas dokusu kazanırlar. Üstelik kazanımlar o kadar saf bir şekle sahipler ki, bu özelliklere sahip olmayan diğer steroidlere kıyasla bu kullanımdan vazgeçilmezse, kullanımı kesilince daha kolay olacaktır. Bu, yoğunlaşma fazlarında veya yaygın olarak vücut geliştirmede sezon olarak bilinen yaygın anabolik steroidlerden biridir ve popüler bir büyüme anabolik androjenik steroid iken bu dönemde mükemmel bir steroiddir. Belki de herkesin en popüler olduğu aşama aşaması.

Diyet yaptığımız zaman, vücut yağını kaybetmek bizim arzumuz değil, diyetin temel noktası bu olsa da, mümkün olduğunca çok yağsız dokuyu korumak için iyi bir diyet yapacaktır. Diyet yaptığımızda kas dokusu kaybı meydana gelecektir, ancak bu kaçınılmazdır ancak bu olumsuz etkiyi en aza indirirken hedefimiz vücut yağını kaybetmektir. Bu, Trenbolone-Asetat'ın çok önemli bir rol oynayabileceği yerdir, çünkü kalori kısıtlı bir diyet yaparken yağsız dokuyu korumak için en iyi anabolik steroid olabilir. Dahası, yukarıda bahsettiğimiz gibi mükemmel bir muhafız olarak, Tren de oldukça iyi bir yağ yakıcı olduğundan, bu hormon mevcut olduğunda çok etkileyici bir fiziğin nasıl ortaya çıkabileceğini görmek zor değildir.

Trenbolone-Asetat, aynı şekilde, sadece benzer bir görünüm isteyen ve sertlik açısından vaskülarite ve şartlandırma etrafında dönen sporcu sıçanı, rekabetçi vücut geliştiricisi için özel önem taşıyan bazı özellik taşır. Kýrmýzý kan sayýmýný artýrma kabiliyeti sayesinde, vaskülarite zaten zayıf olan bireylerde, aksine çok daha fazla telaffuz edilebilir. Dahası, çoğu streoidden daha çok fiziksel bir sertleştireceğinden, vücut geliştirme fiziği gibi sert ve grenli gerçek bir görüntü vermeye gelince, bunun tüm zamanların en iyi steroidi olabileceğini güvenle söyleyebiliriz. Kesinlikle, bu özellikleri taşıyan ancak hiçbirini Trenbolone-Asetat derecesine taşıyan diğer steroidler vardır ve diğer steroidler bir araya getirildiklerinde bile, Tren kadar güçlü ve telaffuz edilen etki sağlamayacaklardır.

Trenbolon-Asetat Döngüleri ve Dozları:

Çevrimin türü veya amacına bakılmaksızın, çoğu 6 haftalık Trenbolone-Asetat kullanımını, 8 haftalık çok daha optimal olan minimum zaman çerçevesi olarak görür. Daha uzun süre kullanabilirsiniz, ancak 12 hafta genellikle herkesin isteyeceği tüm Trenbolone olur ve vücudunun nasıl tepki verdiğini anlayan daha tecrübeli kullanıcılar için ayrılmalıdır. Trenbolone-Asetat kullananların güçlü çoğunluğu, genellikle her geçen gün 50 mg'ı mükemmel buluyor ve 100mg daha ileri bir atlet ve kullanıcı için, özellikle de vücut geliştirme tipi fizik daha aramak için iyi bir doz olan 100mg'la. Daha yüksek dozlarda, bazıları her gün günde 100 mg'a kadar çıkmayı seçecek ama çoğu bu miktara hiç ihtiyaç duymayacak ve eğer böyle bir miktarı yaparsa, vücut geliştirme yarışmasının hazırlık döngüsünün ve diyetin sonuna doğru en iyi sonucu elde etmek için diyet verilmelidir. sertlik.

Trenbolone-Asetat yığınlarının akla gelebilecek herhangi bir başka anabolik steroid ile iyi bir şekilde karşılaştıracaksınız, ancak bir şey varsa, bununla birlikte ekzojen testosteronun bir şekli; Testosteronun şekli önemli değil, uzun esterler, kısa esterler ve karışımlar kesinlikle çok iyi. Birçok kişi ayrıca, doğal T-3 seviyelerini biraz düşürecek şekilde Cytomel'i bir Trenbolon yığını için yararlı bir katkı olarak görebilir. Hayır, bu ilave mutlak bir zorunluluk değildir, ancak özellikle diyet yaparken yararlı yararlar sağlayabilir.

Çevriminiz sona erdiğinde ve döngü Trenbolone-Asetat ile bitip Poster Döngüsü Terapisi'ne (PCT) girerseniz ve diğer tüm steroidler küçük bir ester formundaysa, birkaç kısa gün içinde PCT'nize başlayabilirsiniz. Bu, Trenbolone-Asetat'a Trenbolone-Enantit üzerinde bir avantaj sağlar; Enantit versiyonu kullanılıyorsa, PCT başlamadan yaklaşık 2 hafta beklemek zorunda kalacağınız için. Unutmayın, PCT'ye ne kadar erken başlayabilirsek, kazanacağımız kazançlar ve genel sağlığımız açısından o kadar iyi olur.

Özellikler (coa ve hplc):

Coa

Testler

Analiz Standardı

Sonuçlar

Kimlik

Uymak

Uymak

Emilim

≤% 0,30

Uymak

Belirli Döndürme

+ 39 ° ~ + 43 °

+ 39.5 °

Kromatografi saflığı

Uymak

Uymak

17α-izomer

≤% 0.50

% 0.40

Organik Uçucu Safsızlıklar

Uymak

Uymak

Kurutma kaybı

≤% 0.50

% 0.32

Ateşleme Kalıntısı

≤0.10%

% 0.01

Tahlil

97 ~% 101

% 99.02

Sonuç

USP31 Standardına Uygun Olun

Hpc

İlgili ürünler:

Vücüt Geliştirici Steroid Toz / Hammadde Hormonu Tozu / Kas Steroid Tozunu Geliştirir:

Trenbolon tabanı

CAS: 10161-33-8

Trenbolon asetat (Finaplix)

CAS: 10161-34-9

Trenbolon enantiti (Parabolan)

CAS: 472-61-546

Trenbolon Heksahidrobenzil Karbonat

CAS: 23454-33-3

Metiltrienolon (Metribolon)

CAS: 965-93-5

İletişim bilgileri
Yihan Industrial Co.,Ltd.

İlgili kişi: Anna

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)