RawsDişli Üreticisi

Anabolik steroidler, vücut geliştirme takviyeleri ve Steroid Hormon Ham Tozu konusunda uzmanım

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerTestosteron Steroid Hormon

CAS 315-37-7 Hukuk Steroidleri Testosteron Enantat Ham Hormon Tozları

Sertifika
iyi kalite Tren Anabolik Steroid satış için
iyi kalite Tren Anabolik Steroid satış için
Her zamanki gibi profesyonellikle iş başındasınızdır. Anında verilen hizmet için teşekkür ederiz. Bir sonrakine bak.

—— Milton Rojas

Erkekler bu sene sipariş verirken kalite sooo istikrarlı, şaşırtıcı bir kaliteye sahip, kaynağım asla değişmeyecek çünkü bana iyi geribildirim getirecek!

—— Alex Clinton

Ben sohbet şimdi

CAS 315-37-7 Hukuk Steroidleri Testosteron Enantat Ham Hormon Tozları

Çin CAS 315-37-7 Hukuk Steroidleri Testosteron Enantat Ham Hormon Tozları Tedarikçi
CAS 315-37-7 Hukuk Steroidleri Testosteron Enantat Ham Hormon Tozları Tedarikçi CAS 315-37-7 Hukuk Steroidleri Testosteron Enantat Ham Hormon Tozları Tedarikçi

Büyük resim :  CAS 315-37-7 Hukuk Steroidleri Testosteron Enantat Ham Hormon Tozları

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: YIHAN
Sertifika: GMP,SGS,ISO,KOSHER
Model numarası: Testosteron Enanthate

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Anlaşma
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Çok gizli veya gerektiği gibi
Teslim süresi: 4-6 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T, Bitcoin, Paypal
Yetenek temini: 500kg / ay
İletişim
Detaylı ürün tanımı
CAS no: 315-37-7 M.F: C26H40O3
M.W: 400.59 Tahliller: 99.08%
Görünüm: Sarımsı-beyaz kristal halinde bir toz Beyaz Yarı Mamul Yağ Sıvı: 250 mg / Ml testosteron enantat
İlaç Sınıfı: Enjekte Testosteron Enanthate Kullanım: Kas yapımında, yağ yakmakta ve yağ yakmakta
Vurgulamak:

Testosteron Anabolik Steroid

,

Testosteron Düzeyleri Steroidler

CAS 315-37-7 Hukuk Steroidleri Testosteron Enantat Ham Hormon Tozları


Genel bilgi:

İlaç adı: Testosteron Enanthate
İlaç sınıfı: Anabolik / androjenik steroidler
Ortak markalar: Testoviron 250, Cidoteston, Testosteron Enant
Genel ilaç miktarı: Enjeksiyonlar: 250mg / ml

Kullanım ve etkili menzil:
Uygulamalar: toplu bina, mukavemet geliştirme, diyet
Anabolik bileşenler: güçlü
Androjen bileşenleri: güçlü

Doz aralığı ve kullanım süresi:
Yeni Başlayanlar: Her 7 günde 250-500mg
Hobi: Her 5 günde 500 mg
Mesleki menzil: Haftada 1000-2000mg
Kadınlar: önerilmez
Başvuru süresi: 12 hafta ila bir yıla kadar

Aktif Ömür: 8 gün
İlaç Sınıfı: Androjenik / Anabolik Steroid (Enjeksiyonluk)
Ortalama Bildirilen Doz: Erkekler 200-1000 mg haftalık.
Akne: Evet
Su tutma oranı: Evet, östrojen dönüşümüne bağlı olarak yüksek
Yüksek Tansiyon: Evet, normalde yüksek su / elektrolit tutma özelliğinden dolayı
Karaciğer Zehirlenmesi: Listelenen dozlarda düşük
Aromatizasyon: Evet, yüksek
DHT Dönüştürme: Evet, yüksek
HPTA İşlevini Azaltıyor: Evet, yüksek

Ürün Açıklaması:
Testosteron, tüm kütle üreticilerinin kralı ve bu amaçla da oldukça uygun maliyetlidir. Büyük bir dolum döngüsü oluşturmak için ya tek başına ya da yığın halinde çalışır. DHT'ye dönüşmesi nedeniyle yan etkileri yüksektir ve jinekomastiye neden olan östrojen oluşturma potansiyeline sahiptir. Bu özellikler aynı zamanda mükemmel bir toplu inşaat eğilimine de neden olur. Su tutma gibi bazı diğer yan etkiler nedeniyle yağsız kütle kazanımı için tek başına en iyi olmayabilir, ancak hacimlendirmeyle birlikte yağ ve suyun ağırlığında bazı kazançların yanı sıra kas da eklenir. Bu tipik bir özellik ve gelişmiş vücut geliştiricisinin hacim ala- cısının doğal bir parçasıdır.

Testosteron enantiti, uzun süreli bir tek ester steroididir. 7 karbon uzunluğunda. Bunun anlamı, steroidin ağırlığının ester ağırlığının aksine testosteron olmasıdır. Bir miktar esterlenmiş steroid alırken, toplam ağırlık, hem ester ağırlığı hem de steroidin kombinasyonudur. Bununla birlikte, cypionate gibi daha uzun esterlerin daha fazla ester ağırlığı var (8 karbon uzunluğundan dolayı) ve steroid ağırlığı daha azdı. Bu sebepten dolayı enanti cypionate'den daha çok tercih edilecekti. Sustanon'un steroid ağırlığı daha da artar.

500 mg enantat, 500 mg cypionate'e kıyasla daha serbest bazlı testosteron ve 500 mg sustanon da her ikisinde birden fazla testosterona sahiptir. Bununla birlikte, sedanonun düzensiz salınması ve propiyonat ve fenilpropiyonat esterlerin tümünden yararlanmak için daha sık enjekte edilmesi ve böylece steroidin tam olarak serbest bırakılması ihtiyacı nedeniyle, enantant veya cypionate, ilk kullanıcı için daha iyi seçenek olacaktır, Enjeksiyon sıklığını en aza indirirken steroidin dengeli kan seviyelerini korumak isteyecekler.

Uzun etkili bir testesteron esteri, dökme ihtiyaçlarınıza çok yardımcı olacaktır ve enantant diğer steroidlerden daha basit olan bir üründür. Komplikasyonların payı olmadan olduğunu söylememek, ancak özellikle yeni geliştirilmiş vücut gelişiminde bu iyi bir seçimdir. Ürünün durdurulması, yan etkilerin ortaya çıkması durumunda bir seçenek değildir; çünkü bu steroidin uzun süre hareketi (3-4 hafta) nedeniyle bu yan etkileri uzun süre bozmaya devam edecektir. Nolvadex, proviron, clomid ve HCG gibi yardımcı ilaçlar, doğal testosteron üretimini iyileştirmeye yardımcı olmak için siklus ve post siklusu sırasında yardımcı olabilir. Testosteron enanthat, sustanondan biraz daha aromatize olur, ancak her iki ilacı kullanırken, nevadeks veya clomid gibi anti-östrojenlere aşina olmalı ve gyno belirtileri ortaya çıktığında bunlardan birini kullanın.

Prostat problemi olanlar veya gyno'ya duyarlı olanlar (örneğin, ergenlik döneminde jinekom gelişen kişiler) ve kadın kalıp yağ depolarına duyarlı olanlar anti-östrojenlerin siklus sırasında bulunduğundan emin olmak isteyecektir. Olgu jineri ile ilgili yan etkiler ortaya çıkıyor. Genel bir kural olarak, her zaman nolvadex'i el altında tutmak istersiniz - ancak bu yan etkilerin riskleri normalden yüksekse (kullanıcının ve genetik yatkınlığına bağlı olarak) daha da önemlidir.

Diğer testosteronlarda olduğu gibi, enantat HPTA işlevini bastırdı. Clomid veya nolvadex makul bir süre içinde normal testosteron fonksiyonunu uyarmak için post siklusuna sahip olmak için önemlidir. Çevriminiz boyunca HCG'yi de kullanmak isteyebilirsiniz, ancak birçoğu post-döngüsünü iyileştirebileceklerini ve HCG'nin faydasının maliyeti olduğunu düşünmediğinden kişisel tercih meselesidir. Döngü ve testosteron üretimi sırasında bastırılan doğal fonksiyonların normalleştirilmesi, genellikle HCG kullanılmaksızın, ancak kullanıldığından daha yavaş gerçekleşir. Hayatta herhangi bir şey gibi, tam iyileşmenin garantisi yok, ancak olmasa da nadir bir durum olurdu.

Enjeksiyon bilgisi:
Haftalık 250-1000 mg haftalık haftalık toplamlar sıklıkla kullanılır ve bazen ileri atletler için daha fazla olur. Enantatin yarı ömrünün (4-5 gün) nispeten uzun olması nedeniyle, enjeksiyonlar genellikle haftada iki kez yapılır. Bu, dengeli kan seviyelerinin muhafaza edilmesini sağlayacaktır. Steroid seviyesi azaltılırsa, her şeyi oldukça düz tutarak yeni bir enjeksiyon yapılır. Aynı etki için daha sık enjeksiyon gerektiren sustanonun aksine. İlk siklüs için, standart post-cycle terapisi ile birlikte 10 hafta süreyle haftalık iki kez (örneğin Pazartesi ve Perşembe) atılan tek başına testosteron enantattan 500 mg, iyi kazançlar için çok yeterli olacaktır.

Yan etkiler:
Su tutma gibi yan etkiler genellikle testosteron enantat kullanıldığında ortaya çıkar. Enanthate kullanıldığında Gyno, saç büyümesi oranı, sırt sivilcesi, kan basıncının yükselmesi ve agresiflik hem spor salonunda hem de dışarıda mümkündür. Karaciğer testosteronun işlenmesine alışıktır, bu nedenle karaciğer toksisitesi aşırı yüksek dozlar haricinde bir endişe değildir.

Yığınlanma ve kullanma:
Testosteron, mevcut en iyi kütle üreticisi olduğu için hemen hemen her şeyi yığınlar ve aynı zamanda yüksek başarıyla tek başına kullanılabilir. Testosteron enanthatın daha uzun yarı ömrü nedeniyle haftada 500 mg bir doz, ilk kullanıcı için 10 hafta süreyle çok iyi sonuçlarla kullanılabilir. Birinci siklüste oral steroidler istiflenmek genel olarak bir zorunluluk olarak görülür, çünkü vücudunuzun kullanılan steroidlere duyarlılığını ölçmek ve hangilerinin hangi yan etkilere neden olacağını belirlemek mümkün değildir. Daha ileri atlet için, 500-1000 mg enantat dozları, 10 haftalık bir periyotta net sonuçlar elde etmek için de mükemmeldir. Daha gelişmiş atletler, genellikle testosteronu, dianabol, deka-durabolin, primobolan veya dengiyle güçlü bir yığın yığını oluşturmak için yığacak.

Tüm testosteron aromatize olur ve enantat da bir istisna değildir. Steroid kullanan kişi, nazoladeks ve clomid gibi anti-östrojen bileşiklerine aşina olmalı ve siklus sırasında, gyno semptomları ortaya çıkacak şekilde el altında tutmalıdır. Su ağırlığı ve yağ ağırlığındaki artış beklenmelidir ve enanthate kullanırken jinoların daima orada bulunması olasıdır.

Nolvadex veya clomid'den oluşan standart post-cycle tedavisi, döngü bittikten sonra yapılmalıdır.


Firmamız birçok yüksek kaliteli ürün temin edebilir.

Üst Steroidlerin Listesi

Testosteron Ham Tozu

Testosteron 58-22-0

Testosteron Undekanoat 5949-44-0

Testosteron Asetat 1045-69-8

Testosteron Propiyonat 57-85-2

Testosteron Cypionate 58-20-8

Testosteron İzokaproat 15262-86-9

Testosteron fenilpropiyonat 1255-49-8

Testosteron Enantit 315-37-7

Methyltestosterone 65-04-3

Testosteron Karışımı (Sustanon 250)

Kostebol Asetat (Turinabol) 855-19-6

Mesterolon (Proviron) 1424-00-6

Fluoksimesteron (Halotestin) 1424-00-6

1-testosteron 65-04-3

Testosteron dekanoat 5721-91-5

Nandrolone Ham Pasta

Nandrolone 434-22-0

Nandrolone Decanoate (DECA) Deca-Durabolin 360-70-3

Nandrolone Phenylpropionate 62-90-8

Nandrolone Propionate 62-90-8

Nandrolone Cypionate 601-63-8

Nandrolone Undecanoate 862-89-598

Stanolon (Androstanolone) 521-18-6

Mestanolon 521-11-9

Trenbolone Ham Tozu

Trenbolone Heksahidrobenzil Karbonat Parabolan 23454-33-3

Metiltrenbolon (Metribolon)

965-93-5

Trenbolon asetat Finaplix 10161-34-9

Trenbolon enantiti 10161-34-9

Trenbolone tabanı 10161-33-8

Tibolone 5630-53-5

Trestolone 3764-87-2

Trestolone 3764-87-2

Anti-östrojen

Letrozole Femara 112809-51-5

Tamoksifen Sitrat Novadex 54965-24-1

Klomifen sitrat Serofen 50-41-9

Anastrozol Arimidex 120511-73-1

Exemestane Aromasin 107868-30-4

Erkek Seks Geliştirme

Tadalafil (Cialis) 171596-29-5

Sildenafil (Viagra) 139755-83-2

Vardenafil (Levitra) 224785-91-5

Dapoksetin (Priligy) 119356-77-3

En Çok Satılanlar

T3 Na Liotironin sodyum Sitomel 55-06-1

Oksimetolon (Anadrol) 434-07-1

Oksandrolon (53-39-4) Anavar

Stanozolol (winstrol) 10418-03-8

Stanolone 521-18-6

Metandienone Dianabol 72-63-9

Dextromethorphan Hydrobromide 125-69-9

Gama-Butirolakton 96-48-0

Metenolon Asetat 434-05-9

1,3-Dimetilpentilamin 105-41-9

Metenolon Enantant 303-42-4

Boldenone Undecylenate EQ 13103-34-9

Drostanolon propiyonat 521-12-0

Drostanolone Enantit 472-61-145

Yohimbine Hidroklorür 65-19-0

Hormon steroid tozları ve enjeksiyonları sizin için profesyonelce sağlanabilir.

İletişim bilgileri
Yihan Industrial Co.,Ltd.

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)