RawsDişli Üreticisi

Anabolik steroidler, vücut geliştirme takviyeleri ve Steroid Hormon Ham Tozu konusunda uzmanım

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

RawsGear Manufacturer Fabrika turu

Sertifika
Çin RawsGear Manufacturer Sertifikalar
Çin RawsGear Manufacturer Sertifikalar
Her zamanki gibi profesyonellikle iş başındasınızdır. Anında verilen hizmet için teşekkür ederiz. Bir sonrakine bak.

—— Milton Rojas

Erkekler bu sene sipariş verirken kalite sooo istikrarlı, şaşırtıcı bir kaliteye sahip, kaynağım asla değişmeyecek çünkü bana iyi geribildirim getirecek!

—— Alex Clinton

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  RawsDişli Üreticisisteroid tozları, steroid enjekte edilebilir ve oral sıvılar, SARM'ler, peptitler, farmasötik hammaddeler, bitki özleri vb. konusunda uzmanlaşmıştır. Firmamız 10 yıldan fazla bir süredir kurmuştur, bağımsız ithalat ve ihracat operasyon haklarına sahiptir.Ar-Ge, üretim, işletme ve pazarlamayı organik bir bütün halinde entegre ederek gelişmiştir.

   

  Şirketimizin ürünleri uluslararası pazarda büyük satış ve iyi bir üne sahiptir.En kaliteli ürünler, rekabetçi fiyatlar, profesyonel paketleme, hızlı teslimat, yüksek temizleme oranı ve iyi satış sonrası hizmet her zaman ilkemize bağlılığımız ve çabamız olmuştur.

   

  RawsGear Manufacturer fabrika üretim hattı 0

  RawsGear Manufacturer fabrika üretim hattı 1

 • OEM / ODM

  Fabrikamız eksiksiz bir QA ve QC sistemine sahiptir.Ürünleri analiz etmek ve kontrol etmek için yüksek verimli ve yüksek hassasiyete sahip HPLC, GC ve UV spektrofotometrelerimiz mevcuttur.Ayrıca denetlenmiş bir tedarikçi olarak SGS standartlarına ulaştık.

 • Ar-Ge

  Ar-Ge ekibimiz, Araştırma Laboratuvarı, Pilot Tesis ve Kalite Araştırması alanlarında uzmanlaşmış üç bölüm halinde yapılandırılmıştır.Spesifik çalışmalar/projeler için genellikle en ilgili yerel Üniversiteler ve tanınmış Araştırma Kuruluşları ile işbirliği yapıyoruz. Araştırma Laboratuvarları ve Pilot Fabrikadan kimyagerler, süreç aktarımı sırasında aktif ve yakın işbirliği yapacaktır.

   

  Kalitemizi garanti altına almak için eksiksiz bir QA & QCsystem kurmak için büyük fonlar yatırdık.Ürünleri analiz etmek ve kontrol etmek için yüksek verimli ve yüksek hassasiyete sahip HPLC, GC ve UV spektrofotometrelerimiz mevcuttur.Ayrıca denetlenmiş bir tedarikçi olarak SGS standartlarına ulaştık.

   

   

   

   

İletişim bilgileri
RawsGear Manufacturer

İlgili kişi: Miss. Cameron

Tel: 86-181-86204104

Faks: 86-181-86204104

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)